• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Selen Danışmanlık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

  • firma fb
  • firma instagram

İzmir danışmanlık sektöründe regresyon terapi, yaşam koçu ve danışmanlık sektöründe profesyonelliğin ismi Selen Danışmanlıktır. Alanında öncü firmamız danışmanlık sektörünün kişiye özel hizmetler olduğu bilinciyle hareket etmektedir. Uzman kadromuz, deneyimleriyle sizlere en iyi danışmanlığı vermek üzere kişisel olanın öznelliği ve özelliğini korumakla yükümlüdür. Bu yükümlülük ile güvenli danışmanlık hizmetini sunmaktayız. Güvene dayalı bir danışmanlık ancak doğru ve başarılı olabilir.

Regresyon terapisi, siz danışanlarımızın bilinçaltı kapılarını açmak, zihinsel bloklarını kırarak, bu blok ve travmaların sebeplerini birlikte bulmamızı sağlar. Olumsuz duygu ve algılardan kurtulmak, çeşitli olumsuzlukları gidermek için kullanılan bu terapi yöntemiyle sizlerin geleceğe daha mutlu ve pozitif bakmanız, hedeflerinize ulaşmanızda engel olan bir takım duygu ve düşüncelerinizin giderilmesi hedeflenir. Yaşam koçluğu birlikte yürümek anlamına gelir ki beraber yürürken sizlere destek olmak ve emin adımlarla ilerlemenizi sağlamak için Selen Danışmanlık hizmetleri sizlere olanak sağlar.

Geleceğin güzel günleri için geçmiş yüklerden, olumsuz duygulardan kurtulmak oldukça kolay olabilmektedir. Biz Selen Danışmanlık olarak sizlere bu kolaylığı sağlamak için çıktığımız yolda, sizlerle bir arada olmaktan duyduğumuz mutluluğu yine sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bunun için iletişim kanallarımız açık olup, bizlere ulaşabilirsiniz. Modern dönemlerde belki de ihtiyacımız olan en temel ihtiyaçlardan biri danışmanlık hizmetidir. Biz uygun fiyat politikalarımızla bunu sağlıyor, sizlerden aldığımız güçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir, sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR