• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sema Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ünal Çolak

reklam logosu
  • firma fb

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde faaliyet gösteren Sema Elektrik firması olarak bizler elektrik tesisatları ve elektrikli sistemler konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırmak üzere sizlere hizmet veriyoruz. Proje ve taahhüt hizmetleri noktasında da öncü bir firma olarak faaliyet gösteren firmamızda kurumsal bir anlayışla verdiğimiz hizmetler sayesinde siz müşterilerimiz tarafından güvenle tercih edilen bir firma da oluyoruz. Her zaman dürüstlüğü öne alan ilkeli çalışma anlayışımız sayesinde sizlere hizmet verdiğimiz bölgedeki en saygın firmalardan biri olarak hizmet sunuyoruz.

Elektrik alanında yıllardan beri çalışmakta olan geniş bir kadronun bir araya geldiği firmamızda sizlere bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerin, bilgi ve birikimin bir karşılığı olan hizmetleri sunuyoruz. Proje ve taahhüt hizmetleri noktasında konutlardan fabrikalara, otellerden eğitim kurumlarına kadar geniş bir ölçekte destek verebilen firmamızda sizlere elektrik sistemlerinde kullanılabilecek olan çeşitli markalara ait ürünleri de bir arada sunabiliyoruz. Bu sayede İstanbul elektronik sektöründe müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını bir arada karşılayan bir firma olarak karşınıza çıkıyoruz.

Çok hızlı bir şekilde değişen elektrik ve elektronik sektörünün yaşadığı teknolojik gelişmelerden etkilendiği tüm noktalarda geniş kadromuzun tamamıyla gelişmeye devam ediyoruz. Kalite sistemini her geçen gün daha da iyileştiren firmamızın hizmetlerinde bu güncel teknolojileri bir araya getirerek sizlere en etkili şekilde hizmet verebiliyoruz. Müşteri memnuniyetinde kusursuzluk hedefiyle faaliyetlerine devam eden bir firma olarak ürün satışı ve hizmetlerimize de bu anlayışı yansıtıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR