• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Semah Perde

Adres :

Atakent Mh.turgut Ozal Bulvarı Usco Petrol Ofısı Plaza No 24/11 Küçükçekmece/istanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Halıcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nazan@semahperde.com

Whatsapp 1:

0 (506) 488 05 09

Whatsapp 2:

0 (506) 488 05 09
Sektörümüzde birçok firma hizmet sunmaktadır. Ancak firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile bu alanda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. İstanbul bölgesinde bu alanda kaliteli bir hizmet sunan ve bunu uygun fiyatlar ile sunan en çok ilgi gören firma olmaktadır.
Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. Bu konuda firmamız tekstil sektöründe lider firmalardan birisi konumundadır.
Sürekli ve yenilikçi tarzı ile kesintisiz olarak faaliyet gösteren Semah Perde firmamız, saygılı ve ahlaklı düşüncesinden ödün vermemektedir. Olaylara karşı taraftan bakmayı alışkanlık haline getirmek ve hizmetlerin sağlam temeller ile kurulması için hizmet alanlarımızı genişletmekteyiz. Sektörde kalıcı ve yapıcı çözümler sunabilmek adına, deneyimli çalışan kadromuzu diri tutmak ve çalışan personellerimizin tüm güvenliğini sağlamaya gayret göstermekteyiz. Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR