• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Semiha Genç Pilates Studio

Adres :

Dikiltaş Mah. Hakkı Yeten Cad. No: 10/ D Bjk Süleyman Seba Kompleksi Fulya Avm Beşiktaş İstanbul İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semiha Genç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

semihagencpilatesstudio@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 566 77 14

Spor yapmak sağlıklı yaşamak demektir. Günümüzde spora verilen değer de artmış durumdadır. İnsanlar yürüyüş yaparak sağlıklı ve dengeli beslenerek vücutlarını zinde tutar. Şimdilerinde favori sporu arasında plates yapmak giriyor. Çünkü pilatesin sayısız faydası vardır.

Pilates yapmaya başlayan birçok kişinin ilk hedefi belli bölgelerdeki sıkışmadır. Ama pilates vücudun tamamının toparlanmasını sağlar. İncelmeye yardımcı olur. Vücudu da zinde tutar. Pilates güç, denge ve esneklikte artış sunar. Kasların şişkinliğini biçimlendirerek güçlendirir. Kasları geliştirir. Zihin – beden koordinasyonu sağlar. Kişinin stres seviyesinde düşüş olur. Pilates yapan kişi enerjik hisseder. Doğru dururş hizasını ayarlar. Daha güçlü ve esnek omurgalara sahip olur. Eklemlerin hareket kabiliyetini arttırır. Kan dolaşımı hızlanır. Görüldüğü üzere pilastesin vücut için oldukça çok faydası vardır. Sağlıklı bir hayatın spordan geçtiğini unutmayın. Pilates de bu bakımdan size zinde bir hayat sunar.

İstanbul Semiha Genç Pilates Studio müşterilerine sağlıklı bir hayatın kapısını açıyor. Mevcut spor programıyla misafirlerinin sağlıklı kilo vermesini sağladığı gibi sıkılaşmasına da yardımcı oluyor. Uzun yıllardın hizmet veren spor salonumuzda kendinizi evinizdeki gibi rahat hissedebilirsiniz. Uzman çalışanlarımızla birlikte belirlenen zaman aralıklarında pilates yapabilirsiniz. Semiha genç pilates studio ile sıkı ve dinç bir vücutla özgüveniniz artar. Haftanın belirli günleri pilates eğitimlerimiz vardır. Size uygun hazırlanan beslenme şekliyle sıkı bir vücut sizinle olacaktır. Bizleri tercih ederek güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR