• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sempatik Fast Food

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Konur

Sektöre adım attığı günden bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışından ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörde var olan salonumuz; İzmir yeme içme ve eğlence sektöründe fast food hizmeti vermektedir. Bununla birlikte el yapımı köftelerimizin lezzeti anne köftesini aratmayacak düzeydedir. Dolayısıyla yılların verdiği tecrübe ile el yapımı hazırlanan köftelerimiz; hem damak tadını bilen müşterilerimizi kendisine çekmekte hem de köfte lezzetini yaşamak isteyenlerin uğrak bir mekanı haline gelmektedir. Dolayısıyla siz değerli müşterilerimizin bize atfettiği değeri ve saygınlığı bu güne kadar koruduk ve bundan sonra da korumaya özen göstereceğiz. Bununla birlikte özel günleriniz toplantılarınız da ikram etmek için toplu sipariş de verebilirsiniz.

Firmamız gıda güvenliğine verdiği önem ile siz ve sevdiklerinize daima doğal ve katkısız gıdalar sunmayı temel ilke edinmiştir. Bu ilkemiz siz değerli müşterilerimize verdiğimiz değerin bir nişanesidir. Bununla birlikte temizlik, titizlik ve hijyen anlayışımız ile daima müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışarak içinde bulunduğumuz bu geniş sektörde pazar payımızı arttırmak öncelikli hedefimiz olmuştur. Bu hedef doğrultusunda güler yüzlü ve özverili personelimizin hizmetleri eşliğinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten daima gurur duyduk.

Firmamıza günün istediğiniz her saatinde gelerek hizmet alabileceğiniz gibi dilerseniz alo paket sipariş hattımız ile ekmek arası köfte siparişi verebilirsiniz. Hızlı teslimatımız ile köfteleriniz soğumadan kapınıza gelecektir. Bunun için sayfamızda yer alan numaralardan bizimle bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR