• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Semt Asansör Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Sektör :

Yetkili Kişi :

Saffet Özbalta

DENEYİMLİ KADROMUZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ ÇÜNKÜ SİZ BİZİM İÇİNÖNEMLİSİNİZ...

Semt Asansör sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimizeher zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Semt Asansör olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanlayaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizinmemnuniyetini sağlamaktır.Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız,yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerlimüşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Semt Asansör olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve enekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini önplanda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşmefaaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdanesinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önderbir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR