• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şen Oto Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Gündoğan

İnsanların sürekli bir şekilde duyduğu temizlik hizmetlerinin bir ihtiyaç olması gibi araçlarda da aynı şekilde temizlik hizmetleri temel ihtiyaçlarından birisidir. Bir aracın tertemiz yani ilk önce gibi pırıl pırıl bir hale getirilmesi amacıyla oto kuaför adı verilen hizmetler verilmesi gerekir. Bu hizmetler aracın iç ve dışta parlatılması, temizlenmesi ve bakımının yapılması gibi noktalarda geniş bir kapsam oluşturur. Örneğin, Aydın merkez ilçesinde sizlere bu hizmetleri sunabilmek amacıyla Şen Oto Kuaför işletmesi olarak faaliyetlerimizi devam ediyoruz.

Şen Oto Kuaför işletmesi olarak Aydın otomotiv sektörü içerisinde araçları çok güçlü bir yapıya kavuşturmak için özel uygulamalar ve özel malzemeler kullanıyoruz. Bu kapsamda firmamız üzerinden oto yıkama ve oto kuaför hizmetleri alınması ile birlikte aksesuar satışı, pasta cila uygulamaları, boya koruma uygulamaları, seramik kaplama, far temizliği gibi birçok hizmet alınabilir. Ayrıca bu hizmetler sadece taksi veya minibüs gibi araçlarda değil kamyon ve tır gibi araçlarda ya da otobüs gibi araçlarda da uygulanabilir.

Birçok farklı araç türünde çok kapsamlı bir şekilde temizlik ve bakım hizmetleri gerçekleştirmek için firmamız çok geniş bir sistematik yapı kullanmaktadır. Bu amaçla a'dan z'ye her üründe ve sistemde son teknoloji ve kaliteli ürünler seçilmektedir. Öte yandan bu ürünler ve sistemlerin kullanılması için de personellerimiz her zaman gelişmeleri takip eden ve çalışmalarına özen gösteren bir yapı sağlamaktadır. Bu sayede kalite vazgeçilmez bir standart oluşturmaktadır.

NOT:BAYRAM KAMPANYALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR...SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL KAMPANYALARIMIZI GÖRMEK İÇİN SERVİSİMİZE BEKLERİZ...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR