• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Şen Yapı Market ( Tüpçü)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ferhat Şen - Lütfi Şen - Halil Şen

  • firma fb

Şen Yapı Market ailesi olarak her türlü hırdavat, su tesisatı malzemesi, fayans, seramik, duvar boyası, güneş enerjisi sistemleri gibi tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Bunların yanında tüp satışı da yapmaktayız. Tüplerin size en hızlı ve özenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktayız. Bilinen kaliteli markalarla çalışmaktayız.

İşletmemiz geniş ve çeşitli ürün yelpazesiyle aradığınızı mutlaka bulmanıza imkan ve olanak sunmaktadır. Temel yapı malzemelerini en ince detayına kadar bulabilirsiniz. Şanlıurfa hizmet sektöründe bu denli geniş çaplı hizmet verirken nalbur, hırdavatçı imajını ileri seviyelere götürmeyi en baştaki amaçlarımızda saymakta en iyiyi hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürün tedariklerimizi gerçekleştirip çeşitliliğimizi arttırmış durumdayız. Hizmet kalitesi ve verimlilik gibi konuları önemseyerek sizler için çalışmaktayız.

İhtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde çalışırken uygun fiyatlı ve az karlı satışlar gerçekleştirmekteyiz. Ticarette ve hizmette hızlı, inşaat ve yapı sektöründeki ihtiyaçlara, yeniliklere yönelik atılımlar gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizi sizlere sunduğumuz vitrinlerimiz karmaşıklıktan uzak, düzen içerisinde, aradığınızı bulmanıza olanak sağlayacak şekilde düzenlenmiştir.

Çalışkan ekibimiz uzmanlık alanlarına göre stantlarda sizler için hazır durmaktadırlar. Memnuniyetinizi üst seviyelerde tutma ve hizmet verme arzusu içinde uzmanlıkla çalışmaktadırlar. Yüksek kalitedeki, sağlam ürünlerimizi sizlere içten bir güler yüzle satmaktalardır. Siz de ihtiyacınız yönelik alarak bizlere destek vermektesiniz. Hizmetlerimizi en güvenli ve şeffaf bir anlayışla sunmak için bize fırsat verip bu sektörde var olmamızı sağladığınız için teşekkür ediyor her ihtiyacınızda bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR