• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sena Beauty House

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sena Baytemir

Monotonlaşan hayatın üzerimizde yarattığı stresi atmak adına, güzellik merkezleri olmazsa olmazlarımızdan biridir. Estetik beğeni toplamanın yani güzelliğin özgüven üzerindeki olumlu etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır, yani başarmanın sırrı kişisel bakımda gizlidir. Gizli güzellikleri ortaya çıkarmak için ekibimizle birlikte, siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz. İçeri girdiğiniz anda başka bir kadına dönüşmeye hazır olun. Ankara güzellik merkezi sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ve işinde uzman ekibimizle birlikte, sizi mutlu etmenin garantisini veriyoruz.

Pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmak her kadının hakkıdır. Bu yüzden yüksek kalite ürünlerle cilt bakımı, işinde uzman ekip eşliğinde epilasyon, kaş-kirpik bakımı ve tırnak bakımına kadar onlarca hizmetimizle sizi en iyi şartlarda ağırlamaktayız. Mesleğini severek yapan ekibimizin tek amacı müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektir. Sadece rahatlayın ve kendinizi bize bırakın sonrasında siz bile kendinizi tanıyamayacaksınız. Siz günlük hayatın stresinden uzaklaşmış olmanın vermiş olduğu hazzı yaşarken aynı zamanda başka bir kadına dönüşmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Salgın sürecinde evde kaldığınız bu günlerde, kişisel bakımınızı ihmal etmemeniz adına siz değerli müşterilerimizin sağlığı için elimizden geleni yapmaktayız. Çalışanlarımıza gerekli bilgilendirmeleri yapmakla birlikte, siz değerli müşterilerimizi bekleyen salonumuz ve sizi mutlu etmek için kullandığımız ekipmanlarımız düzenli olarak sterilize edilmektedir. Çalışma arkadaşlarımız sizin güvenliğinizi sağlamak adına yeterli bilgi ve donanıma sahiptir. Siz değerli müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar