• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sena İnşaat Yapı Ekipmanları

Adres :

Hamdibey Mahallesi İstiklal Caddesi No-186 D-3 Biga Çanakkale Çanakkale » Biga

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Sena İnal

E-Posta Adresi :

inalmehmetsena@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 676 92 60

Whatsapp 2:

0 (545) 676 92 60

Whatsapp 3:

0 (532) 341 58 99

Sena İnşaat Yapı Ekipmanları

Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

İnşaat sektöründe uzun yıldan beri hizmet sunmakta olan firmamız sektörde sahip olduğu deneyim ve birçok müşteri ile birlikte çalışmış olması gibi temel faktörlerden ötürü sektörün en güvenilir firmaları arasındaki sarsılmaz yerini kazanmayı başarmıştır. Firmamızın bu güvenilirlik özelliği sayesinde her geçen gün yeni müşteriler sektörü ile ilgili sorunların çözümü için firmamıza başvurmakta ve bu çözümleri firmamızdan talep etmektedir. Firmamız da tüm gücü ve özverisi ile bu sorunlara çözümler üreterek sektörde işlerinizi yoluna koymaya çalışmaktadır.
Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR