• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sena Koltuk Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Uzbitik

Evlerimizde en sık kullandığımız mobilyalardan biri de koltuklardır. Koltuklar, gerek sıklıkla kullanmamızdan, gerek evlerimizin kolayca tozlanabilmesinden dolayı kısa bir sürede kirlenebilmektedirler. Yoğun iş temposunda sık sık koltuklarımızı temizlemek fazlasıyla yorucu bir hale bürünebilir. Bunun dışında kişisel olarak yapılan koltuk temizliği, yeterli olamayabileceği için yine sık sık koltuk temizlemenin gerekli olmasına yol açabilir. Bu konuda profesyonel bir destek, hem koltuklarımızın kaliteli bir şekilde temizlenmesini sağlayacak, hem de bizleri büyük bir iş yükünden kurtaracaktır.

Sena Koltuk Yıkama olarak Eskişehir Odunpazarı’nda hizmet vermekte olan işletmemiz, sizler için profesyonel hizmetini ve desteğini sunarak, sizleri hem büyük bir iş yükünden kurtarmayı planlamakta, hem de koltuklarınızın kaliteli bir şekilde temizlenmesini sağlamayı hedeflemektedir. Bu alanda çalışmış olan deneyimli arkadaşlarımızın kullanmış olduğu profesyonel çalışma makinelerimizle koltuklarınızın temizliğini titizce sağlayarak uzun süreli bir temizlik garantisi veriyor, aynı zamanda mobilyalarınızın detaylıca temizlenmesini sağlıyoruz.

Eskişehir temizlik sektöründe titizliğiyle ve kalitesiyle bilinen işletmemiz, müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak Eskişehir’de önemli bir işletme konumunda bulunuyor. Koltuk temizliğinin sağlanmasında son derece güncel temizlik aletleriyle profesyonel destek sağlayan işletmemizde, evlerinizde fazlaca kirlenebilen ve en çok kullandığınız mobilyalardan biri olan koltuklarınızı kaliteli bir şekilde yıkayarak sizlere temiz bir halde teslim ediyoruz. Sektörde benzer işi yapan firmalar arasında fiyat politikasıyla da fazlaca dikkat çeken işletmemiz, kaliteli temizlik arayan müşterilerimizi her daim beklemekte.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR