• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Senna Cosmetics Türkiye

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Handan Güler

reklam logosu
  • firma instagram

Güzellik merkezi olarak hizmet veren Senna Cosmetics Türkiye birmilyonnokta.com üyesidir. Kadın güzelliğine dair pek çok hizmeti istifadenize sunuyoruz. Yıllardır edindiği tecrübe ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet politikasıyla sektörde başarılı bir ilerleme göstermiş bir firmayız. Alanında uzman ve güler yüzlü ekibiyle sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Nitelikli güzellik ve kişisel bakım hizmetlerinin verildiği bir güzellik merkezi olarak müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

Ankara güzellik merkezi olarak her uygulamayı kişiye özel tasarlayarak titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Hijyen standartlarına uygun olarak tasarlanmış salonumuzda sizlere kalite kontrolü sağlanmış sektördeki en iyi malzemelerle hizmet vermekteyiz. Her açıdan eksiksiz bir şekilde sizlerin huzuruna çıkarak beklentilerinizin ötesinde hizmetler sunmaktayız. Bize emanet ettiğiniz güzelliğinizi bir sorumluluk olarak görmekte ve titiz çalışmalar yürütmekteyiz. Sektörümüzde güzellik uygulamalarıyla ilgili önemli teknolojik gelişmeler yaşanmaktadır. Bizler yenilikçi bir anlayışla bu teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sizler için en iyi alternatifleri sunuyoruz.

Güzellik merkezimizde önceliğimiz sürdürülebilir bir kalitedir. Bugün emin adımlarla ilerlediğimiz sektörde yarın da güvenle yürüyebilmek adına hizmet kalitemizden ödün vermeden devam etmekteyiz. Kaliteli hizmetin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilen ve bu yolda çalışan bir güzellik merkezi olarak sizlerin hizmetindeyiz. Sizleri hizmet almaktan memnun olduğu bir güzellik merkezi olma gayretiyle yolumuza devam etmekteyiz. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bölgenin öncü güzellik merkezleri arasında yer almayı başardık.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR