• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Seyide Koyuncu Akyıldız

Adres :

Atatürk Mahallesi Melek Sokak No: 10/4 Sincan Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyide Koyuncu Akyıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

uzmansmmmofisi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 302 03 35

Hukuksal konular kişilerin hem özel hayatlarında hem de meslek hayatında en önemli alanların başında gelmektedir. Oldukça karmaşık ve işinde uzman kişileri gerektiren hukuk alanında hizmet almak istediğiniz zaman mutlaka işinde başarısı ile duyulmuş olan hukukçuları tercih etmeniz gerekir. Bu konuda uzun yıllar önce açılmış olan mali müşavirlik firmamız sizlere birbirinden farklı alanlarda hizmet sunmaktadır. Ankara hizmet sektörü içerisinde en profesyonel ve en mantıksal çözümler ile sizlerin özel ve meslek hayatınızda başarılı ve eksiksiz bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Firma olarak hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde bağımsız denetçi hizmeti, mali müşavirlik hizmetleri, SGK konusunda aklınıza takılan soruların cevabı ve bu konuda işinde uzman bir ekip olarak size eşsiz destek sunuyoruz. Ayrıca KDV iadesi, serbest muhasebeci, şirket kapatma, tüm muhasebe konuları, şirket açma, inşaat muhasebesi, şirket devir vb. farklı alanlarda hem bilgi hem de hizmet açığını kapatıyoruz.

Muhasebe başlı başına bir şirketin en önemli detaylarından birini oluşturmaktadır. Bu nedenle de işin programlı ve profesyonel eller tarafından yapılması gerekir. Bizler kurulmuş olduğumuz günden itibaren pek çok firmanın serbest muhasebe işlerini yapmakta olan bir mali müşavirlik olarak işimizin ciddiyetinin ve öneminin farkında olarak hizmet sunmaktayız.

Bizlerden hizmet almak ve aklınıza katılan detaylarda danışmanlık hizmeti almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve bizleri yerimizde ziyaret ederek kaliteli hizmeti yakından tanımanın avantajını da yaşayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR