• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sercan Kuruyemiş & Tekel Bayi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yener Çelikel

Günümüzde insanlar alkol ihtiyaçlarını karşılamak için tekel bayilerini tercih ederler. Birçok yerde de tekel bayisi görmek mümkündür. İşletmemiz İstanbul Kağıthane de uzun yıllardır hizmet vermektedir. Alkol, sigara, kuruyemiş ve birçok market kuruyemişi satışımız vardır. Güleryüzlü hizmet ve ekonomik fiyat için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Tütün ve alkol ürünlerine yönelik olarak Tekel bayisi açmak istiyorsanız Türkiye Cumhriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Tütün ve Alkol Dairesinin mevzuatına uygun hareket etmeniz gerekir. Yasal mevzuatlar oldukça önemli bir konudur. İşletmenin buna göre hareket etmesi şarttır. İstanbul tekel bayisi konusunda hzimet veren işletmemiz sizlere kaliteli sonuçlar sunar.

İşletmemiz çok geç saatlere kadar açıktır. Alkol satışı yasaların belirlediği saate kadar satışa sunulur. Her zaman güler yüzlü şekilde sizleri karşılarız. Tarihi geçmiş ürünler raftan kaldırılır. Ürün çeşidimiz çok fazladır. İşletmemiz uzun yıllardır güven çerçevesinde hizmet verir. Müşteri memnuniyetine önem veren politikamız sayesinde her zaman sizlerden tam not almayı başarıyor. İstanbul’un Kağıthane ilçesinde merkezi bir konumda yer alır. Bizi ziyaret ederen ihtiyacınız olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

İşletmemiz asla standartlar üstünde fiyatları talep etmez. Fiyatlarımız bütçenize uygundur. Çeşitlerimiz de çok fazladır. Alkol çeşitlerimiz içerisinde şarap, bira ve rakı gibi çeşitler bulunmaktadır. Yanına birçok kuruyemiş alternatifi de vardır. Dilerseniz de başka ürünleri de satın alabilirsiniz. Bize haftanın her günü ulaşmanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR