• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serdar İletişim

Adres :

Ömerli Mahallesi Terme Sokak Kiptaş Alışveriş Merkezi No: 8 Dükkan 21 Ömerli/istanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Kesman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

omerfarukkesman@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 500 77 13

Whatsapp 2:

0 (543) 691 56 14

Elektronik eşyalar son dönemde hayatın vazgeçilmezi olmuştur. Her geçen gün de hayatımızda edindikleri yer pekişmekte, adeta vazgeçilmezlerimiz olarak yer almaktadırlar. Her geçen gün daha yeni özelliklerde, daha farklı kullanım amaçlarına uygun elektronik cihazlar geliştirilmeye devam etmektedir. Bunlar geliştirilirken verimlilik, güvenlik, sağlamlık gibi kıstaslar öne çıkarılsa da çok küçük bileşenlerden oluşmaktadır. Bu da elektronik ürünlerde çok sık arızaların yaşanmasına neden olmaktadır. İstanbul Arnavutköy’de faaliyet gösteren Serdar İletişim firmamızla bizler uzun zamandır çalışmalarımıza devam ediyor, profesyonel çözümler sağlayarak vazgeçilmeziniz oluyoruz.

İstanbul elektronik sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak kaliteden kesinlikle taviz vermiyoruz. Bunun için her biri alanında eğitimini tamamlamış, tecrübeli, deneyim sahibi, işini severek yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Dinamik kadromuz sürekli kendini geliştirmeye devam etmekte, yeniliklerden haberdar olarak en son sistemlerin, cihazların onarımını, bakımını yapabilmektedir. Önceliğimiz ilk günden bu yana her zaman müşteri memnuniyeti olmakta, sizlerin alacağınız hizmetlerden %100 memnun olmanız için ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam vaktinde hayata geçiriyoruz.

Firma olarak her gün yeni gelişmelerin yaşandığı bir alanda hizmet verdiğimizin bilincindeyiz. Dünya standartlarında uygulamaların merkezi olabilmek için ortaya çıkan gelişmeleri çok yakından takip ediyor, sektörümüzü uluslararası seviyede takip ederek en son yeniliklerin oldukça kısa sürede firmamız bünyesinde hayata bulmasını, sizlerle buluşmasını sağlıyoruz. Telefon, bilgisayar, Playstation tamiri, alım satımı yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR