• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serhat Su ( Ümraniye Alo Su Siparişi )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aşkın Ergintan

İstanbul / Ümraniye su sektöründe bizleri rakiplerimizden ayıran en belirgin özellik, tüm siparişlerinizi eksiksiz ve en hızlı şekilde tamamlayarak kaliteli hizmet sunmamızdır. Suyun üretiminden dağıtımına kadar olan süre zarfında en hijyenik ortamlarda insan eli değmeden dolum yapılmakta ve depolarımıza aktarılmaktadır. Gün ışığı görmeden serin ve hijyenik depolarımızda saklanmaktadır. Suyun değerinden tutun ki sağlıklı oluşuna kadar her adım sizlerle paylaşılmaktadır. İşimizde şeffaflığa önem vermekteyiz. Her müşterimizin sorusunu açık, net ve gerçekçi şekilde cevaplamaktayız.

Müşteri memnuniyeti bizler için en önemli unsurdur. Firma olarak sizlerin istek, talep ve şikayetlerinizi göz önünde bulundurarak kendimize doğru olanı ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Teknolojinin bütün imkanları kullanarak ise firmamızda yeniliklere imza atıyoruz. Sipariş alo hattımızdan bizlere ulaşarak veya online ödeme sistemimizi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz adresinize siparişini getiren personellerimize kapıda ödeme sistemimizi kullanabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile farklı ödeme kanalları seçme şansınızı sizlere tanıyoruz. Değerli müşterilerimizden olumlu geri dönüşler olduğunda daha da mutlu oluyoruz.

Su canlılar üzerinde hayati önem taşır. Dünyamızın % 70 i sularla çevrilidir. İnsan vücudunun %45- 50 i sudan oluşmaktadır. Normal bir insanın günde en az 2 litre su tüketmesi gereklidir. Bu değer düşer ise bazı hayati fonksiyonlarımızda eksiklik yaşanabilir.

Serhat su olarak, suyun önemi ve kullanılması projelerinde yer almaktayız. Temiz suyu ve sizlerin sağlığını önemseyen bizler, müşterilerimize sağlıklı günler diler..

BENZER FİRMALAR