• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serkan Makina

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan İncedal

Tekstil, sürekli değişen ve kendini yenileyen bir sektördür. Ürünlerin mucidi dikiş makineleri çok uzun yıllar her evde yerini almıştır. Gün geçtikçe ve teknolojinin gelişmesiyle bu makineler de kendini geliştirmiştir. Konya Serkan Makina olarak karşılaşacağınız herhangi bir arıza da sizlere yardımcı olabilmek adına kurulduk. Tecrübeli ellerden çıkan harikalarla uzun yıllardır sizlere hizmet verebilmekteyiz. Kalitenin ve güvenin adresi olarak Serkan Makina’yi gösterdiğiniz için siz müşterilerimize teşekkür ederiz. Dikiş makinaları ustalık alanımız ve bu alanda sektörde tek isimiz.

Kurulduğumuz ilk günden beri kalitemizi nakış nakış işleyerek pek çok bireye ulaştık. İşimizi severek yapıyor ve güler yüzümüzü müşterilerimizden eksik etmiyoruz. Uygun fiyatlı gerçekleştirdiğimiz tamiratlarımızla da her bütçeye dost olabilmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koyarak ona göre hareket ediyoruz. İstek ve ihtiyaçlar doğrultusunda kendimizi şekillendiriyor, teknolojinin gerisinde kalmamak adına sürekli güncelleniyoruz. Kendi çabamız ve müşterilerimizin de desteğiyle piyasa da sağlam yer edinmeyi başardık. Daha da büyümeyi hedeflediğimiz bu zamanda her zaman yeni fikirlere açığız.

Tamiratını gerçekleştirdiğimiz makineyi adresinize teslim ediyoruz. Hatta dilerseniz tamiratını gerçekleştirmemizi istediğiniz makinenizi de evinizden alabiliriz. En iyi hizmet garantisini veren firmamız bunun için elinden geleni yapmaktadır. Detaylı bilgi ve görseller için web adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için veya danışmak istediğiniz konular için bizlere iletişim adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteyi tanıtmak için varız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR