• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ses Halı Yıkama

Adres :

Torbalı Sanayi Sitesi 5558 Sk . No: 54 Torbalı İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Damar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

troyhaliyikama@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 821 80 00

Hizmet sunduğumuz İzmir halı yıkama sektöründe kurulduğumuz günden beri kendimizi taviz vermeden geliştirerek emin adımlarla ilerlemekteyiz. Elde ettiğimiz beceri ve tecrübeyle size en müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti verme konusunda güvenilir kadromuzla çalışıyoruz.

Sektördeki yenilik ve ilerlemeleri yakinen takip ederek siz müşterilerimiz için daima en son kalite ve en modern hizmetleri saplamaya çalışıyoruz. Devamlı bir devinim içinde olan bu sektörde elimizden gelenin en iyisini yapmak ve bu süreçte sizi memnun etmek birinci önceliğimiz. Bunu yaparken ayrıca sektördeki bilinen markaların en son teknoloji ve en kaliteli temizlik ürünlerini kullanıyoruz. Hiçbir şeyden taviz vermediğimiz bu yolda politikamız sizlerin beklentilerini yerine getirmek ve genel olarak yaşam kalitenizi yükseltmektir.

Halıların yoğun yapısı birçok mikroorganizmayı ve dolayısıyla kiri ve pisi içinde tutmasına yol açar. Her gün iç içe yaşadığınız ve evinizin önemli parçalarından olan halılarınızı temizlemek gerekli ama uğraş verici ve kullanacağınız su miktarı yüzünde masraflı bir iştir. Bu işi biz profesyonellere devrettiğiniz durumda paranız ve zamanınız sizde kalır ve ayrıca gereksiz su israf etmeyerek günümüzün en önemli sorunu olan küresel ısınma ve kuraklığa ortaklık etmemiş olursunuz.

Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra koltuk ve yorgan yıkama hizmeti de vermekteyiz. Aynı halılar gibi üzerlerinde sağlığınıza zarar verecek bakterileri taşıyabilen ve devamlı temas hâlinde yaşadığınız bu eşyaları sağlığınızı korumak ve uyku konforunuzu artırmak adına profesyonel ekibimize güven ile yıkatabilirsiniz. Uzmanca yapılan temizlik hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR