• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sesmer İşitme Cihazları

firma adresi

Adres :

Mithatpaşa Mahallesi Nizam Caddesi Şemsi Denizer Sokak Şirin Apt 6 / B Zonguldak » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Barış Kaya
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 165 03 45

  • firma fb
  • firma instagram

Sesmer işitme cihazları birmilyonnokta.com üyesidir. Kaliteli bir hizmetin tek adresi olmaya devam ediyoruz. Zonguldak medikal ve tıbbi cihaz sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız sizler için hep en iyisi istemiştir. Ve günlük yaşantınızı daha da kolay hale getirmek için çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmiştir.

Sağlığına önem veren herkesin tek uğrak noktası Sesmer işitme cihazlarıdır. Çünkü bizler sizin sağlığınızı ve yüzünüzdeki gülümsemeyi önemsiyoruz. Sağlık hayatımızın var olmasındaki en önemli etkendir. Her birinin kaybında yaşamımız zorlaşıyor. Bu yüzden tıp sürekli olarak gelişmekte ve bu gelişimiyle beraber medikal ve tıbbi cihazlar sektörü de hızla büyümektedir. Sağlığın en önemli alanlarından olan işitme duyusu kaybında hayal bile edilemeyecek sorunlarla karşılaşıyoruz. Çoğu insan işitme problemleriyle karşı karşıya gelmektedir. Bazıları doğuştan bazıları da sonradan meydana gelmektedir. Doktorunuzundan yönlendirmeleriyle bizler hayalinizdeki sesleri veya hep duyduğunuz sesleri tekrar duymanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sizlerin sağlığı ve mutluluğu bizler için çok önemlidir. Bu sebeple eğer sizlerde sağlığınızı ve mutlu olmayı istiyorsanız Sesmer İşitme cihazlarına uğraya bilirisiniz.

Medikal ve tıbbi cihaz sektöründe hep en kalitelisini sizlere ulaştırdık. Alanında profesyonel ekibimizle sizlere yüksek kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz. Her türlü problemlerinizde bizler çözüm bulmak için buradayız. işitme cihazları sektöründe kaliteden asla ödün vermiyoruz ve sizler için satışını sağladığımız her ürününde en iyi marka olmasına özen gösteriyoruz. Kaybımız sınırımız olmamalıdır o yüzden bizler hep yanınızdayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar