• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Setu Hobi Üretim

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serkan Özsağlam

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Mamak’ta hizmet vermekte olan Setu Hobi Üretim hizmet anlayışı ile her zaman sizlerin tercihi olmuştur. Kuşlara olan sevgisi ile bilinen Serkan Özsağlam hobi olarak başladığı bu işte diğer hayvan severler ile buluşturmak için marka haline gelmiştir. Kuşların huzur ve mutluluk verdiği aynı zamanda stres azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Ankara evcil hayvan sektöründe kendisine yer edinmiştir. Hayvan satan dükkanlardan kendisini ayrı tutan Setu Hobi Üretim, kazancını o güzel kuşlardan geldiğinin bilincinde olup onların bakımını son derece iyi bir şekilde yapmakta ve fazlasıyla ilgilenmektedir. Hayvanların psikolojisini bozmadan hareket eden ve onların güvenliğini sağlayan Setu Hobi Üretim en iyi kalitede yemler ile yavrularını beslemektedir.

Muhabbet kuşu satışı yapakta ve aynı zamanda kafeste satmaktadır. İyi bakılan kuşlarımızı siz değerli müşterilerimize emanet ederken şunun bilincinde olmanızı istiyoruz. Aldığınız bir eşya değil bir can bunun bilincinde olan müşterilerimize satış gerçekleştirmekteyiz. Kuşlara en iyi şekilde bakmakta size emanetini yaptıktan sonra da bundan emin olmak istemekteyiz. Bu konu da hassas olmamızın sebebi son zamanlarda artan hayvan eziyetleridir. Muhabbet kuşları dışarda yaşayamayacak kadar hassas ve narindirler. Onların doğal ortamı ev haline gelmiştir. O yüzden kaçırmanız durumunda maalesef uzun süre yaşamlarını sürdüremezler. Kafes temizliğinin de önemli olduğu muhabbet kuşlarının size yapacağı arkadaşlık ve sonsuz sevgilerini hissetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR