• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sevimli Patiler Eğitim Okulu

Adres :

Necip Fazıl Mahallesi Etem Sokak No: 13 İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tarık Loklar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mutlupatiler196@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 685 64 09

Whatsapp 2:

0 (532) 136 12 75

Whatsapp 3:

0 (551) 381 94 34

Günümüzde her evde neredeyse bulunan evcil hayvanlar bizlerin en sadık ve güvenilir dostları olarak yanımızda yer almaktadır. Ancak bu süreçteki evcil hayvan alma olgusunda bu hayvanlar doğuştan eğitimli ve insanlar ile yaşayabilme yetisine sahip olduğu söylenemez. Bu yüzden sahiplenilecek olan hayvanın adapte olabilmesi için eğitimli olması şarttır. Sevimli Patiler Eğitim Okulu olarak bizler hayvanlar için eğitimle vererek onların daha adaptif bir yaşam sergilemesine yardımcı olmaktayız.

Sevimli Patiler Eğitim Okulu olarak İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kuruşmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, modern, güvenilir, eğitici, profesyonel, sağlıklı bir süreç ile müşteri memnuniyet odaklı bir hizmet vermemiz sonucunda İstanbul evcil hayvan alanında halkımız tarafından tercih edilen eğitici ve modern bir değere kavuşmuş bulunmaktayız. Gelinen bu özel ve önemli konumun korunması, geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi adına büyük bir emek ve çaba sarf etmekteyiz.

Eğitim okulumuzda sizlere her tür köpek cinsi için gerekli olan rutin eğitimler dışında spesifik olarak öğretilebilecek hareketler içinde gerekli olan eğitimi sizlere sağlamaktayız. Eğitim sürecimizi modern bir süreç ile ilerletmekte, profesyonel eğiticilerimiz eşliğinde okulumuzda yer alan modern parkurlarımızda bu hizmetleri sizlere vermekteyiz. Sevimli Patiler Eğitim Okulu olarak sizlerde evcil köpeklerinizi bizlere getirerek eğitebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR