• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Seyir Tepesi Düğün Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Aygül

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ankara düğün salonu sektöründe, Seyir Tepesi Düğün Salonu ailesi olarak en özel anlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Uzun yıllar bu sektörde varlığımızı başarıyla koruduk. Çünkü ekibimizle çalışmalarımızı müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmak adına özenle ve dikkatle gerçekleştirdik. Yüksek kalitede verdiğimiz hizmet doğrultusunda değerli müşterilerimizin özel günlerini unutulmaz anlarla süsledik.

Nişan, kına, nikah ve düğün gibi özel günlerinizde organizasyon ekibimizle birlikte sizlere en güzel ortamı hazırlıyoruz. İsteğiniz üzerine bahçede açık havada ya da kapalı alanda salonumuzu hazırlıyoruz. Masa örtüleri, sandalye süslemeleri, bardaklar, tabaklar, çatal ve bıçaklar, kullanılacak aksesuarlar, süslemeler, müzik sistemi ve daha fazlası sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Organizasyonu ve geriye kalan tüm çalışmaları alanında profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz, sizlerle iletişim halinde olarak isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. Bizim görevimiz sadece size bir ortam sunmak değil, sizin mutluluğunuza mutluluk katmak ve hayallerinizdeki organizasyonu eksiksiz olarak gerçekleştirmek. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla uyum içerisinde çalışarak sizlere kusursuz hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Yılların tecrübesi sayesinde değerli müşterilerimizi anlıyoruz ve çalışmalarımızı o yönde ilerletiyoruz. Sektörde yer alan diğer firmalara göre hem daha kaliteli hizmet veriyoruz hem de uygun fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, neşeli, saygılı ve çalışkan kişiliğe sahip ekibimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR