• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şeyma Haşlak Studio

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şeyma Haşlak

  • firma fb
  • firma instagram

Spor sektöründe Denizli’de hizmet veren Şeyma Haşlak Studio www.birmilyonnokta.com üyesidir. Pilates’in faydaları saymakla bitmez. Günden güne artan trendle yoluna devam eden pilates aslında bir asırlık bir geçmişe sahiptir. Asıl amacı zihin ve beden bütünlüğünü öngörerek denge nefes ve hareket sistemlerini birleştirmektir.

Doktorların da hastalarına tercih etmelerini önerdiği bir uygulama olmaktadır. Hastalarından özellikle tedaviye ek olarak pilates yapmaları istenebilmektedir. Doktorlarına danışarak skolyoz problemleri olan kişilerin pilates yapmaları onlara fayda sağlamaktadır. Düzenli pilates yapan skolyoz hastalarının bir müddet sonra skolyozlarının düzeldiği gözlenmektedir. Ayrıca, kas ve iskelet sistemini güçlendirerek iyileştirmektedir. Duruşumuzu düzelterek omurgamızdaki ağrıları azaltmaya yardımcı olurken, vücut ve kas esnekliğini geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Kişiye özel uygulamalar, özel ekipmanlarla yapılmaktadır. Biz de stüdyomuzda tüm vücudunuzu daha sağlıklı ve daha fit bir hale getirmek için çalışıyoruz.

Denizli spor sektöründe hizmet veren stüdyomuzda mat pilates, reformer ve cadillac, hamile pilatesi, fonksiyonel antrenman, trx ve crossfit uygulamaları yapıyoruz. Mental ve fiziksel gelişiminize faydası olan pilates, vücudunuzun esnekliğini arttırır, nefesinizi düzenler, fıtık riskinizi azaltır, kalori yakım hızınızı arttırır ve fit bir vücuda sahip olmanızı sağlar. Bu saydıklarımız pilatesin faydalarından sadece birkaç tanesidir. Siz de bu eşsiz sporu yapmaya karar verirseniz profesyonel stüdyomuzda sertifikalı eğitmenler eşliğinde eğlenerek vücudunuzun form kazanmasına yardımcı oluyoruz. Stüdyomuzda bu eşsiz sporu doğru uygulamak için gerekli ortamı hazırlayarak sizlere geçirdiğiniz zamanı en verimle şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

denizli pamukkale en yakın pilates salonu,denizli pamukkale aletli pilates salonu,denizli pamukkale reformer pilates salonu,denizli pamukkale bayanlara özel pilates salonu,denizli pamukkale mat pilates kursu,denizli pamukkale uygun fiyatlı pilates salonu,denizli pamukkale hamile pilates salonu,denizli pamukkale pilates kursu fiyatları,denizli pamukkale fonksiyonel antrenman salonu,denizli pamukkale cadillac pilates eğitimi,pamukkale en yakın pilates salonu,pamukkale aletli pilates salonu,pamukkale reformer pilates salonu,pamukkale bayanlara özel pilates salonu,pamukkale mat pilates kursu,pamukkale uygun fiyatlı pilates salonu,pamukkale hamile pilates salonu,pamukkale pilates kursu fiyatları,pamukkale fonksiyonel antrenman salonu,pamukkale cadillac pilates eğitimi,denizli babadağ en yakın pilates salonu,denizli babadağ aletli pilates salonu,denizli babadağ reformer pilates salonu,denizli babadağ bayanlara özel pilates salonu,denizli babadağ mat pilates kursu,denizli babadağ uygun fiyatlı pilates salonu,denizli babadağ hamile pilates salonu,denizli babadağ pilates kursu fiyatları,denizli babadağ fonksiyonel antrenman salonu,denizli babadağ cadillac pilates eğitimi,babadağ en yakın pilates salonu,babadağ aletli pilates salonu,babadağ reformer pilates salonu,babadağ bayanlara özel pilates salonu,babadağ mat pilates kursu,babadağ uygun fiyatlı pilates salonu,babadağ hamile pilates salonu,babadağ pilates kursu fiyatları,babadağ fonksiyonel antrenman salonu,babadağ cadillac pilates eğitimi,denizli sarayköy en yakın pilates salonu,denizli sarayköy aletli pilates salonu,denizli sarayköy reformer pilates salonu,denizli sarayköy bayanlara özel pilates salonu,denizli sarayköy mat pilates kursu,denizli sarayköy uygun fiyatlı pilates salonu,denizli sarayköy hamile pilates salonu,denizli sarayköy pilates kursu fiyatları,denizli sarayköy fonksiyonel antrenman salonu,denizli sarayköy cadillac pilates eğitimi,sarayköy en yakın pilates salonu,sarayköy aletli pilates salonu,sarayköy reformer pilates salonu,sarayköy bayanlara özel pilates salonu,sarayköy mat pilates kursu,sarayköy uygun fiyatlı pilates salonu,sarayköy hamile pilates salonu,sarayköy pilates kursu fiyatları,sarayköy fonksiyonel antrenman salonu,sarayköy cadillac pilates eğitimi,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR