• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Shifa Spa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gül Hanım

Masaj; keyif verici bir uygulama olarak yaşamın tekdüzeliğinden çıkıp gündelik yaşamın yorgunluk, sıkıntı ve stresinden arınmak amacı ile yapılan vücudun güne zinde başlamasına, genel dinlenme, gevşeme ve zinde kalma yöntemi olarak günümüzde yaygınlaşmıştır.

Masajın tarihinde de olduğu gibi sadece sıkıntı ve stresten arınmakla kalmayıp bazı hastalıkları tedavi ve iyileştirme yöntemi olarak kullanılmış. Bu nedenle profesyonel ve doğru masajı yaptırmak önemlidir. Uzman terapistlerimiz doktorlardan eğitim alarak profesyonel masaj hizmeti vermektedir.

Bir yandan hayat karmaşasının yarattığı yorgunluktan, sıkıntılarınızdan ve stresin vücudunuza olan negatif etkilerinden kurtulmak, diğer yandan da ferahlamak ister misiniz? Cevabınız evet ise buyrun “spa” keyfine. Herkes yaşamın koşuşturmacasında durup bir soluk almak ister.

Bu yüzden tatillerde kimimiz şehir dışına kaçarak, kimimiz ise spor yaparak değerlendiriyor. Ancak her konuda olduğu gibi bu alışkanlıklarımız da yavaş yavaş değişiyor. Artık insanlar hafta sonu tatilleri yerine “spa” merkezlerine gidiyor. Çünkü birbiri ardına açılan bu merkezler hem fazla uzağa gitmenizi gerektirmiyor, hem de kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmenizi sağlıyor. Mistik anlayışlar, uzak doğu felsefesi şimdi güzellikle, sağlıkla bütünleşiyor. Uzak Doğu' da yaygın olarak uygulanan taş masajı, Çökelti ve volkanik olaylar sonucunda oluşan taşlar kullanılarak yapılan bu eşsiz terapi, vücudun enerji merkezlerini uyararak ruhsal denge sağlıyor. Latince “Salus Per Aquam” yani “sudan gelen sağlık” deyişinin kısaltması olan “Spa”nın geçmişi, Romalılar’a kadar dayanıyor. Temel olarak su terapisi anlamına gelen “spa” sayesinde ferahlamak, stresten arınmak ve aynı zamanda da daha sağlıklı bir cilde sahip olmak mümkün.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR