• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Shine Baby Spa - Yomra Baby Spa

Adres :

Kaşüstü Mahallesi Devlet Karayolu Caddesi Sabırlar İş Merkezi B Blok Kat: 2 D: 16 Trabzon » Yomra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Birgül Çakıroğlu - Yağmur Sadıklar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 134 61 22

Trabzon eğlence sektöründe minik bebeklerinizi eğlendirerek sağlıklı bir masaj keyfi sunan Shine Baby Spa - Yomra Baby Spa firması bir birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Minik yavrularımızın eğlenerek rahatladığı ve tertemiz bir yenilenme kazandığı bebek SPA hizmetleri ülkemizde gün geçtikçe daha fazla kullanılmaya başlanmaktadır. Son zamanlarda hemen herkes tarafından bebek SPA merkezleri, oldukça ilgilenilen yerler olmaya başlamıştır. Bebeklerde sıklıkla görülen ağlama problemi olan kolik sorunlarını sakinleştirmede, bebek SPA hizmetlerinin çok önemli bir rolü vardır.

Minik dostlarımıza bölgesel ağrı, gaz ve rahatlama kolaylıkları sunan bu masajlar, fiziksel bir terapi vazifesi görmektedir. Tıpkı anne karnında bulundukları ana benzeyen ortamı sayesinde, mutluluk hormonlarını salgılayan bebekler, bu sayede kendilerini mutlu ve güvende hissetmektedirler. Shine Baby Spa - Yomra Baby Spa olarak, suyun bebekleri sakinleştiren özelliği sayesinde, bebeğinizin huzur dolu olmasını sağlıyoruz. Alanında uzman profesyonel masörlerimiz tarafından kas gelişimini kuvvetlendiren masajlar yapıyoruz.

Haftada bir tavsiye edilen bu uygulamamız, düzenli bir şekilde uygulandığında bebeklerinizin daha huzurlu olmaları sağlanmaktadır. Trabzon eğlence sektöründe faaliyet gösteren Yomra Baby Spa olarak, hijyenik koşullarda, güvenli ve kaliteli hizmetleri sizlerle buluşuyoruz. Bebeklerin hassas ciltlerine karşı duyarlı olan dezenfekten işlemlerimizle, süreklilik halinde temiz alan imkânı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, sizlere alanın en uygun fiyatları ile buluşma garantisi sunuyoruz. Shine Baby Spa, bebeğiniz için eğlencenin adresi.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR