• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Shine Beauty & Nail Art Studio

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nevin Çınar

İzmir’de hizmet veren Shine Beauty & Nail Art Studio,birmilyonnokta.com üyesidir. Son yıllarda Avrupa ve Amerika’da sanatsal olarak yapılan tırnak işlemeleri çok popüler bir akım haline geldi. Moda haline gelen bu akım, özellikle genç kadınlar arasında çok tutulan bir güzellik uygulaması olarak yerini aldı. Saç tasarımları ve güzellik adına yapılan birçok uygulamadan sonra yaratıcılık gerektiren tırnak süslemeleri de güzellik salonlarında yapılmaya başlandı. Bizler de yaratıcılık isteyen bu sektörde sanatsal dokunuşlarla tırnaklarınızı büyülü bir güzelliğe kavuşturuyoruz.

İzmir güzellik sektörüne yeni bir soluk getiren firmamız, sabırlı ve yaratıcılığı en üst seviyedeki uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermektedir. Sanatsal çalışmalar öncesinde iyi bir pedikür çalışması yaptığımız stüdyomuzda, seçtiğiniz konuya göre çalışmalar yapıyoruz. Tırnaklarında yılbaşı gecesini yaşamak ve yaşatmak isteyen müşterilerimizin tırnaklarına, yeni yılın renkleri olan kırmızı ve beyaz renklerle motifler çiziyoruz.

Kırmızı-beyaz renkleri kullanarak kar taneleri ve farklı desenlerle süslenen tırnaklarınız ile kendinizi çok daha etkili bir güzelliğin içinde bulacaksınız. Merakla bakan gözler karşısında özgüveniniz daha da artacak ve büyülü bir dünyada yaşayan biri gibi kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bizler, sizin tarzınıza ve isteğinize uygun tırnak çalışmalarını sanatsal bir bakış açısıyla hijyen kurallarına uyarak gerçekleştiriyoruz. İsterseniz elinizdeki her parmağın tırnağına ayrı ayrı motiflerle işlem ve renk uygulamaları da yapabiliyoruz.

Kendini her daim farklı ve özel hissetmek isteyenler için sizleri zengin tasarımlardan oluşan stüdyomuza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR