• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sibel Beauty

firma adresi

Adres :

- Ankara » Çankaya
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sibel Koç & Gurbet Altan
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 515 96 63
firma wp

Whatsapp 2:

0 (532) 158 25 79

reklam logosu
  • firma instagram

Sibel Beauty olarak birmilyonnokta.com adresi üzerinden sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya geldik. Güzellik, özgüvenin ve mutluluğun kaynağıdır. Kendinizi iyi hissetmek, yaşamınıza pozitif bir bakış açısı kazandırır. İşletmemiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak ve içsel güzelliğinizi ön plana çıkarmak için burada. Ankara güzellik ve kişisel bakım sektöründeki işletmemizin en büyük özelliği, uzman ve deneyimli personeliyle size en iyi hizmeti sunmasıdır. Kuaförlerimiz, makyözlerimiz ve görevlilerimiz, her biri kendi alanında uzmandır. Saç kesiminden, cilt bakımına, makyajdan, manikür ve pediküre kadar her türlü güzellik hizmetini sunuyoruz.

Her müşterimiz benzersizdir ve ihtiyaçları da öyledir. Güzellik salonumuzda, her müşterimizin kişisel ihtiyaçlarına odaklanarak, size en uygun hizmeti sunuyoruz. Sizinle çalışarak, beklentilerinizi aşan sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz. İşletmemiz, sadece en yüksek kaliteli ürünler kullanır. Kullandığımız ürünler, cilt sağlığınıza zarar vermez ve uzun süre kalıcılığını korur. Güzellik salonumuz, modern tasarımı ve rahat atmosferi ile sizi ağırlar. Sizlerin rahatlığı ve konforu için tasarlanmış olan salonumuzda, huzurlu bir deneyim yaşamanızı sağlarız.

Saç kesiminden renklendirmeye, saç uzatma işlemlerinden dövme silmeye kadar birçok farklı hizmeti tek bir çatı altında sunuyoruz. Her bir hizmetimiz, en son trendlere uygun olarak ve yüksek kalitede gerçekleştirilir. Güzellik salonumuz, sadece fiziksel güzelliğinizi ön plana çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda içsel güzelliğinizi de kutlamanıza yardımcı olur. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR