• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Siesta Kuaför ve Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rüya Erçetin - Hülya Korkmaz

Biz insanlar için güzellik ve estetik görünüş her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Ancak bu verilen önem bayanlar tarafından daha çok önemsenmekte ve farklı girişimlerde bulunulmaktadır. Güzelliğinizin ortaya çıkarılması ve simetrik bir hat üzerinde bu estetikliğin yansıtılması için yapılan girişimlerde profesyonel desteğe de ihtiyaç duyulabilmektedir. İşte burada devreye güzellik merkezleri ve kuaförler girmekte, sizlere hizmetler vermektedir. Bizlerde Siesta Kuaför ve Güzellik Merkezi olarak sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Siesta Kuaför ve Güzellik Merkezi olarak Uşak ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, estetik ve sağlık açısından tehditler içermeyen işlemlerimiz neticesinde Uşak güzellik merkezi alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli konum korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlara sahip hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli olan desteği sunmaktayız.

Güzellik merkezimizde sizlere saç bakımı, saç kesimi, saç tasarımı, saç modelleme, cilt bakımı, yüz estetiği, kaş dizaynı, ipek kirpik işlemi, epilasyon işlemleri, makyaj ve oje uygulamaları, kalcı makyaj ve oje çeşitleri ile hizmetler vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerde kaliteli, sağlık açısından zararsız olan ürünleri tercih etmekte, verdiğimiz tüm işlemleri hijyenik olarak uygulamaktayız. Sizlerin de güzellik ve estetik alanında profesyonel hizmete ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Bizlerden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR