• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sigara Bıraktırma ve Diyet Merkezi

Adres :

Büyükdere Cad. 65/11 Saadet Apt. Mecidiyeköy / İstanbul İstanbul

Sektör :

Yetkili Kişi :

Feryal Erverdi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ferverdi@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 245 11 77

BİYOREZONANS İLE İŞTAH KONTROLÜ VE KİLO VERME PROGRAMI

(KİŞİNİN KENDİNİ MUTLU HİSSEDEREK ZAYIFLADIĞI TEK YÖNTEMDİR...)

İŞTAH VE BESİN/BESİNLERE BAĞIMLILIK NORMAL HALE GELİR.

DUYGUSAL VE PSİKOLOJİK DURUM ENERJİ DENGELENDİĞİ İÇİN RAHATLAR.

VÜCUT AĞRILARI VARSA AZALIYOR :Kilo verme programında yapılan uygulamaların kas-iskelet sistemi kaynaklı ağrıları azaltacağını şimdiden söyleyebiliriz. COLOR (renk) uygulamasının etkisine inanamayacaksınız

UYKU KALİTESİ SAĞLANIR :Daha az uyuyup daha zinde kalkılır.

KİŞİ KENDİNİDAHA ENERJİK HİSSEDER.

KAYBEDİLEN KİLONUN TAMAMI YAĞLARDAN GİDER VE GERİ GELMEZ: Kişi önceki kilo verme denemelerinde 5 kilo verdiğinde 1 beden incelirken şimdi, yine 5 kilo verdiğinde 2 beden incelir. Yani kaybedilen kilonun tamamı yağlardan gider. Verilen kilolar kalıcı olur.

DUYGUSAL DENGE SAĞLANIR:Kilo verme girişimlerinin başarısızlığa uğramasının ana sebebi duygusal iniş çıkışlardır. Biyorezonans ve COLOR (renk) uygulamalarının duygusal dünyanızda bir rahatlama yaptığını fark edeceksiniz. Vücudunuzdaki enerjinin dengelenmesi, etkisini ilk önce duygusal durumunuz üzerinde gösterir. Duygusal durum üzerindeki etkisi, COLOR (renk) uygulamalarının en güçlü yanlarından birisidir.

DİĞER GIDALAR :Bazı kişilerde “düşkün olma hali”nin ete, yoğurt-peynir gibi süt ürünlerine, bazı çerezlere tuza, colaya, kahve ya da çaya karşı da olabildiğini biliyoruz. Hangi besin gurubu olursa olsun, bağımlılık benzeri durumun giderilip, isteğin normalleşmesini sağlıyoruz.

İştah Kontrolü

Günlük yaşamda ihtiyaç duyulan kalori ve besin öğeleri alınamadığında ya da öğün zamanı geldiğinde, "açlık" hissedilir. Acıkmak son derece normal ve doğal bir duygudur. Yemek yedikten sonra yerini tokluğa bırakır. İştah ise yemek yerken alınan keyiftir. Tokluk duygusu hissedilene kadar geçen sürede yemeğin iştahla ve zevkle yenmesi son derece normal ve güzel bir duygudur.

Ancak"iştah"riskli ve kontrol altında tutulması gereken bir duygudur. Eğer"İştah Kontrolü"sağlanamazsa tokluk yaşansa bile yemeğe devam edilir. İşte sorun bu noktadan sonra yaşanmaya başlıyor. Açlık yemekten sonra yerini tokluğa bırakırken iştah, tokluk hissine rağmen yemeğe devam edilmesine sebep olur, adeta kişiyi adeta yemeğe zorlar."Doydum ! Ama canım hala şunu da yemek istiyor"diyenlerin en büyük sıkıntısıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR