• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sihirli Oklava Nilgün

Adres :

Denizli Merkez Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilgün Doğan

E-Posta Adresi :

nilgundogan20@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 750 43 34
Sihirli Oklava Nilgün olarak Denizli ilinde özel günlerinize şeker hamurlu ve şeker hamursuz olmak üzere 8 kişilik,10 kişilik,20 kişilik katlı pasta ve kurabiye tasarımı yapmaktayım.
Kurulduğum günden bu yana başarılı bir şekilde sunduğum hizmetlerim ile kendimi geliştirmekte ve büyütmekteyim. Sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetlerde sizlerden ilgi görmekte ve bu şekilde kendimi daha fazla geliştirmekteyiz. Özellikle çözüm odaklı çalışmalarım nedeni ile hizmetlerim sizlere gerçek anlamda bir çözüm sunabilmekte ve beklentinizden fazlasını size sunmaktayım.
Sihirli Oklava Nilgün firmam oldukça kaliteli bir şekilde sunduğu hizmetlerini aynı zamanda uygun fiyatlar ile de sunabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından çok ilgi görmektedir. Denizli bölgesinde bu alanda en fazla tercih edilen firma olarak lider konumda yer almaktayız. Kaliteli ve profesyonel bir hizmetin sizlere uygun fiyatlar ile sunulması firmamız için oldukça önemli bir konu olmaktadır.
Sihirli Oklava Nilgün olarak öncül amacım severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimi ile müşterilerimin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimin memnuniyetini sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR