• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Simpoy Çocuk Eğlence Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Kanbur

reklam logosu
  • firma fb

Çocuklar için okul öncesi dönem oyundan ibarettir. Onlar her şeyi oyun olarak görür ve oyun oynayarak hayatı anlamlandırır. Geleceğe hazırlanır, gelişimlerini sürdürürler. Bu yüzden de çocuklarımızı geleceğe hazırlamak için onları doğru oyunlarla, doğru oyun alanlarıyla tanıştırmak gerekir. Bunu tespit etmek ve çocukları yönlendirmek ise ebeveynler olarak anne babaların görevidir. Bizler Manisa Soma’da faaliyet gösteren Simpoy Çocuk Eğlence Merkezimiz ile sizlerin sorumluluklarını bir nebze de olsa hafifletiyor, çocuklarınız için eşsiz bir oyun alanı oluşturmuş bulunuyoruz. Çocuklarınız için çok güzel bir alan hazırladık ve dünya standartlarında bir eğlence merkezini bölgemiz halkıyla buluşturduk.

Manisa eğlence sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana daima önceliğimiz siz değerli ebeveynlerin ve çocuklarımızın mutluluğu olmuştur. Bunu bugüne kadar %100 seviyesinde tuttuğumuz gibi bugünden sonra da aynı çizgide devam ettirmeye çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor tercihleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda her ne gerekiyorsa başarıyla karşılıyoruz.

Simpoy Çocuk Eğlence Merkezi olarak tamamen hijyenik, güvenli, huzur dolu bir ortam inşa ettik. Burada çocukların yaşlarına uygun oyun alanları ve etkinlik çeşitleri tertip ederek huzurunuza sunuyoruz. Birbirinden güzel etkinliklerle çocuklarımızın hem fiziksel gelişimlerini hem de zihinsel gelişimlerini en iyi şekilde desteklemeye çabalıyoruz. Anne çocuk oyun merkezi, günlük çocuk bakımı, çocuk oyun evi ve çok daha fazlası olarak görev yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR