• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şimşek Elektrik

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 41/b Dikbıyık Çarşamba Samsun Samsun » Çarşamba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Şimşek

E-Posta Adresi :

simsekelektrik.guvenlik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 739 90 58

Whatsapp 2:

0 (542) 739 90 58

Firmaya Mesaj Gönder

Şimşek Elektrik

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Şimşek Elektrik ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Şimşek Elektrik ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.
Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde elektrik sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR