• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Şimşek Garaj

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammed Şimşek - Enver Şimşek

  • firma instagram

Şimşek Garaj Sakarya otomotiv firması olarak, Erenler oto kuaför hizmeti, Erenler oto yıkama merkezi, Erenler motor temizliği, Erenler iç dış detaylı oto temizlik, Erenler pasta cila hizmeti, Erenler oto yıkama, Erenler boya koruma servisi, Erenler zift temizliği, Erenler motor koruma uygulaması vb. alanlarda hizmet sunmaktayız.

Araç kullanıcıların yaptığı temizlik hem tam anlamıyla köşe bucak olmayacağı gibi aynı zamanda çok uzun süreli bir temizlik olacaktır. Bu nedenle aracınızın temizliğini ve boya işlerini profesyonel anlamda uzman olan güvenilir ellere bırakabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz işin kalitesine güvenmekte olup teknolojinin bütün imkânlarından sonuna kadar faydalanıyoruz. Otomobil sektörü sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir sektör olduğundan dolayı, firma olarak bu alanda yapılan gelişmeleri yakından takip ediyor bu sayede son teknolojik gelişmelerden haberdar olarak sizlere maksimum kalitede hizmet sunabiliyoruz. Bu nedenle hem sunmuş olduğumuz hizmetler kaliteli oluyor hem de en kısa süre içerisine tamamlanarak zaman tasarrufu sağlıyor.

Dünya standartların da var olan modern uygulamaları kısa süre içerisinde kendi sistemimize entegre ediyoruz. Kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri ve yöntemleri de modern temizlik malzemeleri olduğu için en kısa süre içerisinde aracınızda da maksimum temizliği sağlayabiliyoruz.

Sizlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümü ürettiğimizde bizlerde firma olarak mutlu oluyoruz. En uygun fiyat kalitesi ve ödeme kolaylıkları ile sizlere bütçe dostu hizmet de sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR