• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şinasi Ay Ticaret ve Bakliyat Ürünleri

Adres :

Demirci Kasabası Gülağaç/aksaray Aksaray » Gülağaç(Ağaçlı)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ay

E-Posta Adresi :

sinasiayticaret@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 609 97 33

Whatsapp 2:

0 (532) 609 97 33

Şinasi Ay Ticaret & Bakliyat Ürünleri ;

Bakliyat ürünleri, kuru fasülye, nohut, mercimek, yöresel kuru fasülye, toptan bakliyat ürünleri ve parakende bakliyat ürünler olarak Aksaray Gülağaçta hizmet vermekteyiz.

Şinasi Ay Ticaret & Bakliyat Ürünleri firmamız kurutulmuş gıda sektöründe gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetleri kurumsal bir yapının çatısı altında sunmaktadır. Firmamızın tüm faaliyet aşamalarında profesyonelliğin temin edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için kalite standartları tüm süreci içine alacak şekilde belirlenmiştir. Tüm çalışanlarımız kaliteli faaliyet sürecinin bir parçası kabul edilmekte ve her çalışan bu anlamda sorumluluk üstlenerek inisiyatif kullanmaktadır. Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir. Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.
Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir üretim ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR