• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sincan Su Tesisatı

Adres :

Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kızılkaya - Ramazan Mutlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 713 64 36

Whatsapp 2:

0 (543) 697 39 05

Sincan’da ikamet eden uzman işletmemiz Sincan Su Tesisatı, birmilyonnokta.com ile iş birliğinde bulunarak sizlere en sağlıklı çalışmaları sunmaya devam ediyor. Sağlıklı su tüketimi ve kullanımı için çabalayan işletmemiz bulunduğunuz noktaya gelerek su tesisat işlerinizle ilgilenmektedir. Su tesisat firmaları arasında Ankara tesisat bakım onarım sektörüne ciddi çalışmalar sunan işletmemiz sizlere profesyonel birçok çalışma sunmaktadır.

Su tesisatı, tesisat bakım onarımı, termal kamera ile su kaçak tespiti, gider tıkanıklığı açma işlemi, tesisat yenileme işlemi, su tesisatı kurulumu gibi birçok işlemi sizlere sunan işletmemiz kırmadan ve ortamı kirletmeden gerçekleştirilerek sizlere sunulmaktadır. Tesisat ve bakım onarım sağlayan firmamız siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermektedir. Kıymetli müşterilerimize ciddi çalışmalar sunan işletmemiz her alanda bilgili ve tecrübeli ustalarla hizmet vererek çalışanların tecrübesi ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Sizler de kaliteli tesisat ve bakım onarım işlemi hizmetimizden yararlanmak isterseniz profesyonel işletmemizle iletişime geçebilirsiniz. Ev ve ofislerinizin su tesisatı işlemleri ile ilgilenmemizi, sorunsuz bir şekilde su kaçak tespitlerinizin yapılmasını ayrıca uygun fiyat garantisi ile hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz ve önerdiğiniz çalışmalar doğrultusunda özenle hizmet veriyoruz. Bunlara yönelik çalışmalarımız özenle sürdürülmekte, uzman çalışanlarımızla uygun fiyatlarda gerçekleştirilmektedir. Eğer sizler de ev ve ofislerinizde profesyonel tesisat işlemlerini görmek sorun yaşamadan bakım onarım işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz işletmemizle iletişime geçebilir irtibat kurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR