• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sistem Akademi İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitim Hiz. Ltd. Şti.

Adres :

15 Mayıs Mah.763 Sok. No: 5  Çınar / Denizli Denizli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürdal Özler

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgi@sistemakademi.com.tr

Whatsapp 1:

0 (530) 666 95 54

SistemAkademiİş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri hekimliği Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.uzun yıllardır Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında çalışmış ve Türkiye’ de İş Kazalarının sıfıra inmesini hedef olarak benimseyen, eğitimlerin kişisel gelişimdeki önemini bilen, İş Sağlığı ve Güvenliğini işletmelerde alışkanlık olarak değil de kültür olarak benimsenmesini amaçlayan, her biri alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuştur.

SistemAkademiİş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri hekimliği Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.nin kurucu ortakları Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde’ de ilk olarak kurulan “İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumlarından” üç tanesinin de kurucu ortakları dır. Dolayısıyla yeni kurulan firmamızın yönetimi sektöre yabancı değildir.

SistemAkademiİş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri hekimliği Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.nin kurucu ortakları; değişik özel sektörlerde, işletme şartlarında yıllarca sahada çalışmış ve edindikleri birikimleri “İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumunda” öğrencilere aktararak işletmelere daha çabuk uyum sağlamalarını amaçlamaktadır.

SistemAkademiİş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri hekimliği Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.nin kurucu ortaklarının yanı sıra, Eğitim Kurumlarında konularında uzman, Üniversitede görev yapan Öğretim Görevlileri, İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitici Belgesine sahip A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları görev yapmaktadır.

Her biri konusunda uzman ve deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Teşekkürler...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR