• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sistem İlaçlama Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zir.müh Barış Yalçın

Yaşadığınız bölgenin havasına ve ortamına göre mevsim geçişlerinde evlerinizde istenmeyen misafirleriniz olabilir. Sistem İlaçlama Alanya ile bu dertlerin ilacı ayağınıza kadar geliyor. Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımızla kısa sürede temiz bir yaşam alanını sizlere sunuyoruz. İzlediğimiz yöntemler ve kullandığımız ilaçlarımız sayesinde sizlere kalıcı hizmet sağlıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız ve bünyemizde pek çok memnun müşterimiz bulunmaktadır. Telefonlarımızı bir defa rehberinize ekledikten sonra bir daha asla silmeyeceksiniz. Yaşam alanlarınızı gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz firmamız tüm müşterilerinde olduğu gibi sizlere de kısa sürede bu güveni sağlayacaktır. İşimizi her anlamda profesyonelce icra ediyoruz.

Firma olarak; ev, otel, okul, depo, çatı, şirket, fabrika, ofis, bahçe gibi kısacası aklınıza gelebilecek yer yerin ilaçlamasını sağlamaktayız. Uygun fiyat ve kaliteli hizmeti müşterilerimize sunuyor, ilaçlarımızla istenmeyen misafirleri püskürtüyoruz. Zaman zaman oluşturduğumuz kampanyalarımızı takip ederek daha ekonomik seçimlerde bulunabilirsiniz. Pek çok ilaç çeşidini kullanıyoruz ve yaşam alanlarınızda kokusuz ilaçlama yapmaya özen gösteriyoruz. Sizlere hiçbir zararı olmayan ancak haşereler üzerinde etkili çözümlerimizi sizlere sunuyoruz.

Firmamızla irtibata geçtiğiniz anda hizmetimize başlıyor ve kısa sürede sizleri sonuca ulaştırıyoruz. Hangi zamana sözleştiysek o tarihte teslimatı gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi ve iletişim için bizlere web adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Whatsapp hatlarımızı kullanarak daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Siz bizi adreslerinize yollayın biz istenmeyen misafirleri evlerine yollayalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR