• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sistemcell Bilişim Güvenlik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sercan Doğan

  • firma fb

Sistemcell Bilişim Güvenlik

Sistemcell Bilişim Bodrum’da alışılagelmiş hizmet anlayışını değiştirmek ve “mutlu müşteri” ilkesini temel ilke haline getirmek amacıyla yola çıkmıştır. Önemli olanın ihtiyaca uygun çözümler, uygun maliyet ve satış sonrası teknik destek olduğunun bilinciyle hareket ederek en son teknolojiyi, güler yüz ve 7/24 satış sonrası teknik desteğiyle siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bodrum güvenlik kamerası sistemleri, uydu sistemleri, alarm sistemleri, network ve bilgisayar sistemleri, anons ve ses sistemleri, otomatik bariyer ve otomatik kapı sistemleri ile birlikte daha birçok alanda profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile tüm isteklerinizi karşılamaya hazırdır. Bodrum’da bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin.

Hizmetlerimiz
IP – CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri
Uydu Anteni Sistemleri
Network ve Bilgisayar Sistemleri
Anons ve Seslendirme Sistemleri
Otomatik Bariyer ve Otomatik Kapı Sistemleri
Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri
IP ve Analog Santral Sistemleri
Wireless Internet ve Haberleşme Sistemleri
Loglama Firewall Sistemleri
Diafon – Görüntülü Kapı Diafonu – Intercom
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR