• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şiva Güzellik Merkezi

Adres :

Yenibatı Mah. 2369 Cad. Batıkent İş Merkezi Uygar Çarşı No: 8/24 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gurbet Emlek

E-Posta Adresi :

gurbetemlek@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 751 07 24

Çoğu kadın depresyona girdiğinde kendinde büyük değişimler görmek ister. Saçlarını kestirir, boyatır ve fiziksel değişimin kendilerini rahatlattığını düşünürler. Bu tür radikal değişimler rutin hayattan, dış görüntüden sıkılarak yapılabilirken hatalı saç işlemlerinden kurtulmak için de gerekebilir. Çoğu İnsanın evde yapmaya kalkıştığı ağır kimyasal ürünler içeren boyalar, özellikle amatör bireylerin elinde büyük tehlike arz ediyor. Saç açıcıların yanlış kullanımı sadece saçlarda değil bireyin sağlığında da kötü sonuçlar doğuruyor.

Bu gibi problemleri yaşamamanız adına hizmet veren firmamız, Ankara kuaför sektöründe var gücüyle çalışarak lider konumunu korumaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetine çok kıymet veren firmamız sektörde yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile kusursuz saçlar tasarlamaktadır. Yenilikleri takip halinde olan ekibimiz yapmış olduğu modern saç stilleriyle sizleri mağdur etmemektedir. Yüzünüze en yakışacak saç stillerini önererek sizlerin de istekleri doğrultusunda kesim hizmeti sunmaktayız.

Rahatsız olduğunuz, cilt renk tonunuzu bozduğunu düşündüğünüz lekelerinizden kurtulmanızı sağlayan profesyonel ekibimiz cildinize hak ettiğiniz bakımı göstererek şımarmanızı sağlayacaktır. Dermapen uygulamaları ve protez tırnak hizmetlerimizle güzelliğinize güzellik katmak için var olduğumuz bu sektörde kalitemizle sık sık adımızdan söz ettirmekteyiz.

Güvenilir ekibimizle her türlü istenmeyen tüy probleminize çözüm olarak uygun fiyatlarımızla sizlerin yüzünde bir tebessüm yaratmak için tüm emeğimizi ortaya koymaktayız. İsteklerinizin dışına çıkmayarak sizleri mağdur etmeyen ekibimizin bulundurduğu kalıcı oje hizmeti ile sizleri zaman kaybından kurtarmaktayız. Temiz işçiliği ile rakip firmalara örnek olmaya ve sizlere en seçkin ürünlerimiz ile hizmet etmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR