• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sivas Şifa Sağlık Kabini ( Sivas Alo Sağlık Kabini )

Adres :

Paşabey Mahallesi Kerim Çavuş Caddesi No: 16 Kat: 5 Daire : 18 (yimpaş Arkası A101 Üstü ) Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Kırkgöz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 214 91 10

birmilyonnokta.com sitesinin sağlık hizmetlerine destek ve yardımcı olması sebebiyle bizde Sivas Şifa Sağlık Kabini ekibi olarak siteye üyeliğimizi tamamladık. Halkımızın sağlık hizmetlerine olan ihtiyacını kendi evlerinde ve yerimizde karşılıyoruz. Evlerinin rahat ortamında yol sorunu yaşamadan ayrıcalıklı olarak il ve ilçemizin her noktasına ulaşım sağlıyoruz. Eğitimli ekibimiz sizlere pansuman, serum, şeker ve tansiyon takibi başta olmak üzere birçok konuda destek sağlıyor.

Yatak ve yanık yarası pansumanlarıyla birlikte ameliyatlarınız sonrası pansumanlarınızı da aksatmadan yapmaktayız. Doktorunuz size uygulanması gereken birden fazla serum verdiği durumlarda sürekli hastanelere giderek serum taktırıp, farklı hastalıklara yakalanma riskinizi arttırmaktansa evinizin temiz ortamında sizlere serum takıyoruz. Vitamin ve rutin sağlık takviyeleri için yapılması gereken serumları da yapıyoruz. Eğer ağır süreçten geçmekte olan hastalarımız varsa sonda hizmeti doktorunuzun talebi sonrası tedaviye eklenmesiyle bu konuda da yardımcı olmaktayız.

Sizlere sunduğumuz diğer bir hizmet iğne ve aşılarınızın yapımıdır. Yine isterseniz evinizde veya kabinimizde bu işlemi yapıyoruz. Siz değerli hastalarımıza yardımcı olmak felsefesiyle bir yola çıktık ve bu yolda refakat hizmetinden dikişlerinizin alımına kadar yardımcı olmaktayız. Saydığımız birçok seviyede işlem Sivas sağlık sektöründe Sağlık Bakanlığının ruhsatlı tek sağlık kabini olarak tarafımızdan yapılmaktadır. Detaylı bilgilerimize site üzerinden ulaşabilirsiniz. Sağlık hizmeti verdiğimiz sevgili hastalarımızla olan resimlerimizi inceleyebilirsiniz. Sağlığın en büyük mutluluk olduğunu lütfen unutmayalım basit işlemler için dahi olsa lütfen bilgi alışverişi yaparak hastalarımızı mağdur etmeyelim.

sivas sağlık kabini,sivas özel sağlık kabini,sivas alo sağlık kabini,sivas acil sağlık kabini,sivas sağlık kabinleri,sivas evde sağlık hizmeti,sivas serum takma,sivas serum takma hizmeti,sivas serum takma uygulaması,sivas pansuman hizmeti,sivas pansuman uygulaması,sivas atom serum hizmeti,sivas atom serum,sivas atom serum uygulaması,sivas atom serum,sivas merkez sağlık kabini,sivas merkez özel sağlık kabini,sivas merkez alo sağlık kabini,sivas merkez acil sağlık kabini,sivas merkez sağlık kabinleri,sivas merkez evde sağlık hizmeti,sivas merkez serum takma,sivas merkez serum takma hizmeti,sivas merkez serum takma uygulaması,sivas merkez pansuman hizmeti,sivas merkez pansuman uygulaması,sivas merkez atom serum hizmeti,sivas merkez atom serum,sivas merkez atom serum uygulaması,sivas merkez atom serum,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR