• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sm Garanti Oto Ekspertiz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Dönmez - Sedat Okutur

  • firma fb

Sm Garanti Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz, 2.el oto kontrol, motor testi, fren testi, yanal kayma testi, kaporta kontrolü, boya kontrolü, bilgisayarlı arıza tespiti ve araç testi olarak Hatay Antakya da hizmet vermekteyiz.

Sm Garanti Oto Ekspertiz firması olarak müşterilerimizin ne tür ihtiyaçları olduğundan beklentilerine en kaliteli şekilde nasıl cevap verileceği konularına dek birçok kriteri temel amaçlarımız arasına eklemekteyiz. Firmamız bu ölçüde otomotiv sektörüne yönelik değişimleri takip eden ürün çeşitliliğini müşterilerinin karşısına çıkarmaktadır.

Alternatifleri gerek çeşitlilik gerekse de fiyat noktasında arttıran böylece de hemen her müşterisi için beklentileri karşılayabilen firmamız taklitten uzak duran özgün fikirleriyle ise dikkat çekmekte bu yönüyle de sektörün önemli isimleri arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra firmamıza yönelik bilinmesi gereken bir husus da piyasanın kendisini yönlendirmediği aksine firmamızın piyasayı yönlendirdiği yönündedir.
Otomotiv sektörüne yönelik ön plana çıkarılan faaliyetlerin en titiz şekilde müşterilerine verildiği öncü firma olarak hizmetlerimizde kaliteden ödün vermemekte, çalışanlarımızın ise kurallar gereği hareket eden aynı zamanda da özverili çalışan kişiler olmasına dikkat etmekteyiz. Ticari ahlak bakımından uygun görülmeyen ve müşteri ilişkileri noktasında zedeleyici nitelik taşıyan herhangi bir davranışa izin vermeyen firmamızın değerleri açıkça ortadadır. İnsan sağlığıyla çevreye karşı hassasiyetini de ön plana çıkaran hizmetlerimiz gerekli tüm önlemleri alan başarılı firmaların başında yer almaktadır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR