• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Smart Animals

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Derya Özdemir

reklam logosu
  • firma instagram

Smart Animals olarak, siz değerli hayvan severlerimizin köpeklerine gerekli eğitimleri vermek için Ankara’da hizmetinizdeyiz. Başta temel eğitim olmak üzere köpeklerimize ihtiyaçları dâhilinde gerekli tüm eğitimleri vererek onların daha sevimli ve daha itaatkâr olmalarına olanak sağlıyoruz.

Çoğu hayvan sever dostlarımız maalesef köpeklerini yavru iken alıp büyüdüklerinde bakımı zor olduğu zaman eğitime verme ihtiyacı hissetmektedirler. Oysaki köpekler doğaları gereği büyüdükçe daha asi ve lider ruhlu oldukları için bakımı ve eğitimi zorlaşmaktadır. Bu nedenle daha yavru aşamasında verilecek eğitimler hem köpeklerimizin eğitimleri daha kolay kavrayabilmelerini sağlar hem de büyüdüklerinde oluşabilecek sorunların önüne geçilmiş olur.

Ankara evcil hayvan eğitim sektöründe lider olan bir kurum olarak sizlere tavsiyemiz, köpeklerinizin eğitimlerinin yavru iken profesyonellerce verilmesini sağlamanızdır.

Bizler Smart Animals ailesi olarak profesyonel ekimiz ve doğal şartların sağlandığı ortamımızda, her yaştan köpeklerinize, ister temel eğitim, ister ileri eğitim, isterseniz de sosyal eğitim hizmetleri vermekteyiz. Köpeklerinizin huzurlu ve seveceği bir ortamda en iyi şekilde eğitilmesi için her türlü şartlar sağlanmıştır. Ekibimiz özel olarak eğitilmiş ve gelişen teknolojik yenilikleri de kullanarak özel eğitim teknikleri hazırlamışlardır. Bu sayede daha kısa sürelerde daha güzel sonuçlar alınması sağlanmıştır.

Bize telefonlarımızdan ya da internet adresimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak, eğitim sistemimizi ve eğitim yerimizi yerinde görmek için sizi eğitim merkezimizde misafir etmek isteriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR