• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Smart Global Cnc Makina

Adres :

İkitelli Osb Sanayi Mahallesi Biksan Sanayi Sitesi Sitesi A-2 Blok No: 27 Başakşehir İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Çokbilir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

smartcncrouter@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 373 27 37

Whatsapp 2:

0 (537) 373 27 37

Whatsapp 3:

0 (507) 539 49 98

Whatsapp 4:

0 (552) 556 27 37

Günümüzde sanayi ve teknoloji hızla gelişmekte, ilerlemektedir. Eskiden üretim işleminde insanlar kullanılmakta ve tek tek el işçiliği ile üretim yapılmaktaydı. Zamanla sanayi makineleri geliştirildi ve insan eli ile kontrol edilen araçlarla üretim yapılmaya başlandı. Gelinen son noktada ise bilgisayarlı tezgâhlarla insan eli değmeden üretim yapılmaya başlandı. Smart Global CNC Makine olarak bizler de sizlere bu cihazları üretmekteyiz.

Smart Global CNC Makine İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde İstanbul makine sektöründe tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlerin sanayi üretimi alanında ileri teknolojilerle üretim yapmasını sağlamak adına bilgisayar programlama destekli CNC tezgâhlarını üretmekteyiz. Bu tezgâhlarda üretim yapmadan önce bilgisayarda programlanıp simülasyon olarak test edilmekte daha sonrasında tezgahta üretime geçilmektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü CNC tezgâhlarımızdan sizlerde temin edebilirseniz. Satış sonrası arıza bakım ve onarım desteği de vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile işletmemizden alıveriş yapabilirsiniz.

Eğer sizlerin de günümüz üretim tekniklerini işletmenize entegre etmek istiyor iseniz doğru adrestesiniz. Smart Global CNC Makine iletişim adreslerimizden iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR