• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sofdağ Manav Ömer ( Tarladan Halka)

Adres :

Güvenevler Mah 29026 Nolu Cad No 35/1 Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Doğan

E-Posta Adresi :

doganomerfaruk@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (538) 080 07 04

Whatsapp 2:

0 (542) 393 75 53

Whatsapp 3:

0 (535) 768 62 06

Her zaman sağlıklı ve çeşitli gıdalarla beslenmek en temel gereksinimimizdir. Yaşamımızı en iyi şekilde idame ettirmek için zararlı besinlerden kaçınmalı, güvenilir olmayan hiçbir gıdayı tüketmemeliyiz. Zira sağlığınız bozulabilir, hayatınız tehlikeye girer. Sizlerin ve ailenizin sağlığını korumak, doğru şekilde beslenmenize yardımcı olmak için elimizden geleni yapmakta, sizlere en iyi hizmeti sunmak için emek vermekteyiz. Sağlıklı, taze ve lezzetli ürünlerimiz ile beslenmenize sağlık katın.

Beslenme hayatımızın merkezinde yer alan çok önemli bir konudur. Sağlıklı beslenmemek çok ciddi hastalıklara neden olabilir. Sizler için satışını yaptığımız ürünlerin güvenilirliği konusunda hiç şüpheniz olmasın. Tarladan halka taze olarak sunduğumuz ürünlerimiz, sağlığınıza sağlık katmak için sizleri beklemektedir.

Gaziantep alışveriş alanında sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz geniş seçenekli sebze ve meyvelerimiz, el yapımı ürünlerimiz sayesinde çokça tercih edilmekte, bu sektörde hızla büyük kitlelere ulaşmaktayız. Kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi deneyen müşterilerimiz bizden vazgeçememekte, bu neticede de müşterilerimizle aramızda güven bağı oluşmaktadır. Taptaze meyve ve sebze, ev yapımı salça ve günlük süt satışı gerçekleştirdiğimiz dükkânımızda, dilerseniz eve sipariş hizmeti de gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve görüşlerini daima ön planda tutmakta, en iyi hizmeti sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Sağlığa uygunluk koşullarına uyularak satışını gerçekleştirdiğimiz her ürün yemeklerinize lezzet, sağlığınıza sağlık katacak. Hak ettiğiniz sağlıklı ve lezzetli mahsullerimiz ile sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet sayesinde kendinizi şanslı hissedin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR