• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Soft Baby Spa İstanbul

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ecem Kafil

  • firma instagram

İstanbul hamam sauna ve masaj salonu başlığı altında yerini almakta olan firmamız, hayattaki en önemli varlığınız olan bebeklerinize yönelik özel üretimden geçen ve hidroterapi özelliği olan havuzlarla hizmetinizde olmaktadır. Benzersiz hidroterapi seanslarıyla, bebek masajlarıyla ve tabi en önemli hizmet seçeneklerinden biri olan ebeveyn ile bebek arasındaki bağa yönelik destek hizmetleriyle yanınızda yer almaktayız. Firmamız sayesinde bebeğiniz çok daha rahat ve huzurlu vakitler geçirecektir. Zira söz konusu havuzlar diğer havuzların hiçbirinde göremeyecekleri hareket serbestliğini bebeğinize sunacak olan özel bir sisteme sahiptir.

Bebeğiniz hizmetlerimizden her yararlandığında gerek sudan gerekse de masajdan elde edeceği birçok sayıda öğrenme deneyimi de beraberinde gelecektir. Zira sıradan bir hizmet olmadığını özellikle belirtmek istediğimiz söz konusu özel sistemler sayesinde bebeğinizin gelişimine destek olabileceksiniz. Tesisimiz bünyesinde klimaya, su filtresine ve ısıtıcıya yer verilmektedir. Havuzların her biri için sıcaklık kontrol altında tutulmakta ve dereceleri 34 ila 36 santigradı göstermektedir. Bebeğinizin rahatlığı için spa oda sıcaklığı ise yıl boyu 27 dereceyi göstermektedir. Kısacası her bir detay tek, tek düşünülmektedir.

Hizmetlerimize bakıldığında biberon ile beslenme ihtiyaçlarına yönelik, bebeğiniz için uygun olan içme sularıyla Dünya genelinde tanınmış olan marka ürünlerinin tarafınıza sunulduğunu görebilirsiniz. Ayrıca sizler için her bir detayı düşünen firmamızın, emzirme, bez değişimi vb. ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış olan bakım odasına da şahit olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR