• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Solmaz Oto Kurtarma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahri Solmaz

Ankara gibi büyük bir kentte trafikte yer almak, her an sorunlarla karşılaşmak ve kazalar ile karşılaşmak için temel nedenlerden birisidir. Çünkü yoğun trafik içerisinde hızlı ve kurallı bir akış sağlamak gereklidir. Ancak beklenmedik bir şekilde karşılaşılan kaza ve arıza durumlarında da hızlı bir şekilde çözüm bulunması önemlidir. Kentin hangi noktasında olursanız olun, karşılaştığınız bu sorunlarda Solmaz Oto Kurtarma olarak size en hızlı hizmetleri sunuyoruz.

Solmaz Oto Kurtarma işletmesi olarak Ankara Altındağ ilçesinde yer alan merkezimiz ile kentin her noktasına 7/24 ulaşım sağlıyoruz. Bu sayede Ankara yol yardım sektörü içerisindeki en güvenilir işletmelerden biri olarak son teknoloji alt yapılar ile kurulmuş bir yapı ile hizmet veriyoruz. Araçlarımız her zaman bakımları gerçekleştirilen ve eksiksiz bir şekilde çalışan sistemler sunduğu için sorunsuz bir oto kurtarma hizmeti sağlıyoruz.

Kentin hangi noktasında olursanız olun, net bir şekilde konumunuzu firmamıza bildirebilir ve kurtarma hizmetleri talep edebilirsiniz. Yolda kalan araçlarınız için en yakın çekici olarak kayar kasa körüklü kurtarıcı hizmeti sağlayan firmamız size öncelikle telefon üzerinden destek verecektir.

Firmamız personelleri tarafından telefon üzerinden sağlanan desteği takip ederek, aracınız için güvenlik önlemleri alabilir ve tehlikelerden korunabilirsiniz. Bu sayede hem canınızı hem de aracınızı daha güvenli bir hale getirerek, en kısa sürede firmamızın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Konumunuza ulaşan firmamız, uygun fiyat sayesinde aracınızın istediğiniz noktaya edilmesini sağlayacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR