• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sonar Elektronik

firma adresi

Adres :

Sermet Mahallesi Aksu Caddesi Yunus Emre Apartmanı Altı No: 65/ B Isparta » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Okay Akpınar
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (530) 717 73 71

reklam logosu
  • firma instagram

Sonar Elektronik artık birmilyonnokta.com ortaklığına katıldı. Elektronik ürünler gündelik hayatımızda birçok işimizi halletmemiz konusunda yardımcı olmaktadır. İnsan gücünün çok daha fazla kullanılmasını gerektiren çoğu işi elektronik aletler ile çok daha kısa sürelerde tamamlamak mümkün olmaktadır. Bu aletler için gerekli tamamlayıcı malzemeler ve arıza vermeleri durumunda tamirine yardımcı olabilecek hemen hemen her şeyi içerisinde bulunduran bir yapı market tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilmektedir. Tam bu noktada Isparta elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız aradığınız en doğru adres olacaktır.

Firmamız satışını gerçekleştirdiği 2+1 ses sistemi, hoparlör çeşitleri, neon tabela, lehim teli, mikrofon çeşitleri, tasarruflu led ampul, usb kablo, akü şarj cihazı ve hırdavat malzeme çeşitleri gibi çok geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. İşine hâkim uzman personelimiz ihtiyacınız doğrultusunda en doğru ürüne ulaşmanıza yardımcı olabilmek için görevinin başında bulunmaktadır. Araç içi hoparlörü ve yaka mikrofonu gibi elektronik ürün ile ilgili aklınıza gelebilecek ne varsa hepsini kolaylıkla bulabileceksiniz. Amacı sadece satış yapmak olmayan firmamız kıymetli müşterilerinin memnuniyetini en üst sırada tutmayı motivasyon kaynağı olarak kullanmaktadır. Satışını yaptığımız tüm ürünler belirlenen standartlara uygun ve kaliteli malzemelerden oluşmaktadır.

Ürünlerimiz elektrik ile ilgili olduğu için en ufak bir risk barındırmayan birinci sınıf malzemeler tercih edilmektedir. Sizleri hem kaliteli hem istediğiniz her ürünü bulurken aynı zamanda çözüm odaklı hizmetin farkına varmaya davet ediyoruz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgilere sahip olabilir ve e-ticaret platformlarından sipariş oluşturabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR