• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Soner Serap Kuaför Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Soner Yıldız- Serap Kaya

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Yeni bir güne başlarken her kadın için en önemli ayrıntılardan birini daha güzel olmak ve bakımlı olmak oluşturur. Bu nedenle kadınlar kendi imkanlarıyla gerçekleştirebilecekleri güzellik uygulamaları dışında da özel işletmelerden hizmet almayı seçerler. Bu özel işletmeler kuaför ve güzellik salonları olarak her kentte hizmet vermektedir. Bursa ilinde de Nilüfer ilçesi gibi merkezi bir noktada bulunan Soner Serap Kuaför Salonu işletmesi olarak sizlere istediğiniz her gün güzellik konusunda en özel hizmetleri sağlıyoruz.

Soner Serap Kuaför Salonu işletmesi olarak Nilüfer kuaför sektörü içerisinde çok uzun yıllardır bulunuyor ve çok özel bir yapı ile hizmet veriyoruz. Bu kapsamda kadınların gündelik güzellik rutinlerini gerçekleştirebilmek, onlara farklılık kazandırmak ve kendilerine olan güvenlerini arttırmak için uygulamalar sağlıyoruz.

İşletmemiz tarafından gerçekleştirilen kuaför ve güzellik uygulamaları arasında saç bakımı, saç tasarımı, kalıcı makyaj, nişan başı, gelin başı, profesyonel makyaj uygulamaları, protez tırnak, kalıcı oje, saç boyama, ombre, sombre ve topuz modelleri ile birçok hizmet bulunuyor. Bu hizmetlerin her birinde kullandığımız sistemler, yöntemler ve ürünler konusunda çok yüksek bir özen gösteriyoruz.

Firmamız sayesinde aldığınız hizmetler güne çok özel bir şekilde başlamanızı, iş hayatında ön plana çıkmanızı ve özel günlerinizde kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Bu nedenle profesyonel bir ekiple sektörde bulunarak, uygun fiyat aralıkları ve yepyeni modeller gibi avantajlar oluşturuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR