• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Soy Sal Kaz Çiftliği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Ünsal - Sinan Sezersoy

Firmamız; Bolu hizmet sektöründe kaz çiftliği olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Çiftliğimiz bölgemizin en güzel doğal alanlarında kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar temel misyonumuz doğal ve sağlıklı ürünlerin tüketiciye kolaylıkla ulaşabilmesi olmuştur. Bunun için kazlarımızın özgürlüklerini ellerinden almadan, doğa içinde serbestçe dolaşmalarına ve istedikleri şekilde beslenmelerine olanak sağladık. Açık ve kapalı alanlarımızda planlı ve disiplinli bir şekilde yetiştiricilik yapmaktayız.

Firma olarak insana ve doğaya saygı, gelişim ve yenilikçilik, yüksek kalite anlayışı firmamızın öncelikli değerleridir. Bu değerlerimiz ekseninde geçmişte olduğu gibi gelecekte de değer üretmeye ve insanlığın menfaatine sunmaya gayret sarf etmekte kararlıyız.

Kaz çiftliği olarak öz sermayemiz, güvenilirliğimiz ve ileri teknoloji ekipmanlardan yararlanarak öncü kuruluşlardan biri olmuştur. Bağlı olduğumuz ahlaki ve ticari değerlerimiz ile elde ettiğimiz başarı sayesinde insanlığın refah ve mutluluğuna katkıda bulunmayı önemsiyoruz.

Çiftliğimizde tüketicilerimizin gönül rahatlığı ile tüketebilmeleri için kaz ve kaz yumurtası üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Kazlarımız hiçbir şekilde katkı maddesi içeren besin tüketmemektedir. Çiftliğimizde üretimini yaptığımız kazlarımızı Türkiye’nin pek çok noktasına göndermekteyiz. Hedefimiz ülke sınırlarımız dışına çıkarak ihracat hacmimizi genişletmektir. Böylelikle hem ulusal hem de uluslararası arenada marka olmayı amaçlıyoruz.

Çiftliğimizin hedefi farklılığımız ile faaliyet alanımızdaki güçlü, seçkin ve itibarlı yapımızı sürdürmeye devam etmektir. Bunun için yenilikçi ve gelişime açık yapımız ile sektöre katkıda bulunmayı onurlu bir görev olarak telakki ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR