• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Star Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Samet Öztürk

reklam logosu

STAR Danışmanlık olarak birikim ve deneyimlerimizin ışığında STK, kamu, özel sektör ve özellikle KOBİ'lere yönelik ulusal ve uluslar arası fonların çeşitli programlar kapsamında hibe olanaklarını araştırma, teklif dosyası hazırlama, finansman almaya hak kazanan kuruluşlar için de proje yürütme danışmanlığı ve eğitim hizmeti sunmaktayız.

Proje ve Danışmanlık amacımız; sürekli gelişen ve yenilenen sosyolojik, ekonomik, bilimsel ve teknolojik gelişmelere her geçen gün daha da komplike olan hayata karşı insanlara yol göstermek, onlara bilgi ve tecrübelerimizle yardımcı olmaya çalışmaktır.

Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansları, TÜBİTAK, KOSGEB, çeşitli bakanlıklar, yabancı elçilikler ve diğer tüm ulusal ve uluslar arası kuruluşlarca sağlanan hibe programları için yararlanıcılarına özgün proje teklifleri hazırlamaktadır. Danışan firmalarımıza zaman kazandıracak, onları büyük araştırma maliyetlerinden muaf tutacak teknikler geliştirdik.

STAR Danışmanlık' ın verdiği ve vermeye devam ettiği hizmetler:

Proje geliştirme ve yazımı,

Proje Yönetimi,

İhale hazırlık teknik desteği,

Kredi kullanım desteği,

Kaynak geliştirme desteği,

Proje mali raporlama hizmeti.

Ayrıca facebook adresimizden de bizleri takip edebilirsiniz.

http://www.facebook.com/stardanismanlik

argestar,bursada proje danışmanlık,hibe projeleri,avrupa birliği hibeleri,hibe kredileri,kobi destekleri,bursa danışmanlık ve eğitim hizmeti verenler,ıpard


firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR